Polska, 2 fenigi, 1937

Rozpoczęcie: 07-11-2025 18:00
Zakończenie: 20-11-2025 21:23:20
Polska, 2 fenigi, 1937

Polska, 2 fenigi, 1937

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 20-11-2025 21:23:20
428978
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk (1920–1939), 2 fenigi, 1937, Berlin
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, piękne
Literatura: AKS 24, Jaeger D.3, CNG 509.III, Parchimowicz 54c

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 51