Polska, 1 grosz, 1925

Rozpoczęcie: 07-11-2025 18:00
Zakończenie: 20-11-2025 21:19:00
Polska, 1 grosz, 1925

Polska, 1 grosz, 1925

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 20-11-2025 21:19:00
428964
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 1 grosz, 1925, Warszawa
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, pięknie zachowane , w opakowaniu firmy NGC nr 8586025-008 z oceną MS63 BN
Literatura: Parchimowicz 101b

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 63