Polska, denar, 1591
Polska, denar, 1591
Cena wylicytowana: 140 zł
429033
| Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - miasto Gdańsk, denar, 1591, Gdańsk |
| Stan zachowania: |
III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
CNG 145.II, Kop. 7457 (R2) |
Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 23
| min |