Cesarstwo Rzymskie, follis, 321

Rozpoczęcie: 07-11-2025 18:00
Zakończenie: 20-11-2025 20:52:40

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 20-11-2025 20:52:40
427645
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn I Wielki (307–337), follis, 321, Aquileia, Aw: Popiersie cesarza w prawo, CONSTANTINVS AVG, Rw: W wieńcu VOT / XX, w otoku, w odcinku •AQP•, D N CONSTANTINI MAX AVG
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 19.9 mm, 3.05 g, ciemna patyna
Literatura: RIC 85

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 22