Bojowie, 1/8 statera typu Iwno, (ok. I w. pne)

Rozpoczęcie: 07-11-2025 18:00
Zakończenie: 20-11-2025 20:41:40

Cena wylicytowana: 3 300 zł
Aukcja zakończyła się 20-11-2025 20:41:40
429162
Opis: Bojowie, 1/8 statera typu Iwno, (ok. I w. pne), Aw: Wypukłość, Rw: Łukowate żeberka, wewnątrz łuków zgrupowania kropek
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: elektron, 11.4 mm, 0.80 g
Literatura: Rudnicki WN 2012(2), ryc. 15

Cena końcowa: 3 300 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 295