Bizancjum, pentanummium

Literatura, banknoty, banknoty z kolekcji Lucow, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, zagraniczne, odznaczenia.
Rozpoczęcie: 27-10-2025 18:00
Zakończenie: 06-11-2025 21:03:20
Bizancjum, pentanummium

Bizancjum, pentanummium

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 06-11-2025 21:03:20
427650
Opis: Bizancjum - Justynian I (527–565), pentanummium, Theoupolis (Antiochia), Aw: Popiersie władcy w prawo, D N IVSTINIANVS P P AVG, Rw: Litera E, z prawej B
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 20.3 mm, 2.48 g, ciemna patyna
Literatura: Sear 241

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 45