Francja, 10 centymów dla kolonii francuskich, 1841 A
Zakończenie: 25-09-2025 22:46:00
425136
| Opis: | Francja - Ludwik Filip I (1830–1848), 10 centymów dla kolonii francuskich, 1841 A, Paryż |
| Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: | miedź, czarna patyna |
| Literatura: | KM 13 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 45