Francja, 10 centymów dla kolonii francuskich, 1841 A

Literatura, banknoty, banknoty z kolekcji Lucow, monety antyczne, średniowieczne, polskie, zagraniczne.
Rozpoczęcie: 15-09-2025 18:00
Zakończenie: 25-09-2025 22:46:00

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 25-09-2025 22:46:00
425136
Opis: Francja - Ludwik Filip I (1830–1848), 10 centymów dla kolonii francuskich, 1841 A, Paryż
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: miedź, czarna patyna
Literatura: KM 13

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 45