Polska, zestaw 8 banknotów 1.000 złotowych, 1975–1979
Zakończenie: 25-09-2025 20:53:20
425373
| Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), zestaw 8 banknotów 1.000 złotowych, 1975–1979, emisja 1975: serie AF, AK, BF, BL emisja 1979: serie BS, BW, BZ, CK |
| Stan zachowania: | II/III+, |
| Dodatkowe informacje: | razem 8 sztuk, banknoty po konserwacji, rzadkie serie, szczególnie seria BS |
| Literatura: | Lucow 1460 (R1), Miłczak 145b, Szparło L3–L6 / Lucow 1463 (R1), Miłczak 154a, Szparło L5–L8 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 20