Polska, 100 złotych, 2.06.1932
Zakończenie: 25-09-2025 20:22:00
424885
| Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - emisje po reformie Władysława Grabskiego, 100 złotych, 2.06.1932, seria AO, numeracja 3523934, znak wodny +X+ |
| Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | banknot po konserwacji, ślady po zgięciach i ugięciach |
| Literatura: | Lucow 670a (R2), Miłczak 73b |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 30