Polska, 100 złotych, 2.06.1932

Literatura, banknoty, banknoty z kolekcji Lucow, monety antyczne, średniowieczne, polskie, zagraniczne.
Rozpoczęcie: 15-09-2025 18:00
Zakończenie: 25-09-2025 20:22:00

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 25-09-2025 20:22:00
424885
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - emisje po reformie Władysława Grabskiego, 100 złotych, 2.06.1932, seria AO, numeracja 3523934, znak wodny +X+
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: banknot po konserwacji, ślady po zgięciach i ugięciach
Literatura: Lucow 670a (R2), Miłczak 73b

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 30