Polska, 10 złotych, 20.07.1926
Zakończenie: 25-09-2025 20:18:20
424860
| Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - emisje po reformie Władysława Grabskiego, 10 złotych, 20.07.1926, seria CV, numeracja 0621222, znak wodny 10 ZŁ |
| Stan zachowania: | IV/V, Fine / Very Good |
| Dodatkowe informacje: | liczne złamania, banknot po konserwacji |
| Literatura: | Lucow 638 (R4), Miłczak 64d |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 38