Polska, 10 złotych, 20.07.1926

Literatura, banknoty, banknoty z kolekcji Lucow, monety antyczne, średniowieczne, polskie, zagraniczne.
Rozpoczęcie: 15-09-2025 18:00
Zakończenie: 25-09-2025 20:18:20

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 25-09-2025 20:18:20
424860
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - emisje po reformie Władysława Grabskiego, 10 złotych, 20.07.1926, seria CV, numeracja 0621222, znak wodny 10 ZŁ
Stan zachowania: IV/V, Fine / Very Good
Dodatkowe informacje: liczne złamania, banknot po konserwacji
Literatura: Lucow 638 (R4), Miłczak 64d

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 38