Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dime, 1853
Zakończenie: 11-09-2025 22:25:20
424432
| Opis: | Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dime, 1853, Filadelfia, typ Liberty Seated |
| Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, patyna |
| Literatura: | KM 77 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 65