Rosja, 50 kopiejek, 1922 (П•Л)
Zakończenie: 11-09-2025 22:24:40
424211
| Opis: | Rosja - ZSRS (1922–1991), 50 kopiejek, 1922 (П•Л), Petersburg |
| Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | delikatna patyna , w opakowaniu firmy NGC nr 6635731-097 z oceną MS63 |
| Literatura: | Fedorin 3, Parchimowicz 4b |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 69