Rosja, 25 kopiejek, 1847 СПБ ПА
Zakończenie: 11-09-2025 22:22:00
424202
| Opis: | Rosja - Mikołaj I (1825–1855), 25 kopiejek, 1847 СПБ ПА, Petersburg |
| Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna, graffiti na awersie obok korony |
| Literatura: | Adrianov 1847, Bitkin 294 |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 82