Łotwa, 1 łat, 1924
Zakończenie: 11-09-2025 22:14:20
Łotwa, 1 łat, 1924
424210
| Opis: | Łotwa - Republika Łotewska (1918–1940), 1 łat, 1924, Londyn |
| Stan zachowania: | I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | patyna, pięknie zachowane , w opakowaniu firmy NGC nr 6647981-009 z oceną MS64 |
| Literatura: | KM 7, Parchimowicz 9b |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 74