Łotwa, 5 łatów, 1929
Literatura, banknoty, banknoty z kolekcji Lucow, monety antyczne, średniowieczne, polskie, zagraniczne, medale i odznaczenia.
Łotwa, 5 łatów, 1929
Cena wylicytowana: 135 zł
423877
| Opis: |
Łotwa - Republika Łotewska (1918–1940), 5 łatów, 1929, Londyn |
| Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: |
srebro, patyna |
KM 9, Parchimowicz 11a |
Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 48
| min |