Polska, 10 groszy, 1949
Zakończenie: 11-09-2025 21:56:20
Polska, 10 groszy, 1949
421971
| Opis: | Polska - Polska powojenna (1945–1952) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 10 groszy, 1949, Kremnica |
| Stan zachowania: | I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | miedzionikiel, piękne, patyna |
| Literatura: | Parchimowicz 205a |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 44