Polska, trojak miedziany, 1788 EB
Zakończenie: 11-09-2025 21:45:40
424352
| Opis: | Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, trojak miedziany, 1788 EB, Warszawa |
| Stan zachowania: | IV+, Choice Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | Iger WA.88.1.a, Parchimowicz SAP 8.y, Plage 192, Plage-miedź 276 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 67