Polska, grosz srebrny, 1768 FS
Zakończenie: 11-09-2025 21:45:00
424351
| Opis: | Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, grosz srebrny, 1768 FS, Warszawa, wariant z inicjałami FS (inicjały Fryderyka Wilhelma Sylma) |
| Stan zachowania: | IV, Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | Parchimowicz SAP 15.c, Plage 219 |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 79