Polska, złotówka (4 grosze), 1787 EB
Zakończenie: 11-09-2025 21:44:40
424032
| Opis: | Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, złotówka (4 grosze), 1787 EB, Warszawa, litery EB (inicjały mincerza Efraima Brenna) pod tarczą herbową |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | defekty rantu, kolorowa patyna |
| Literatura: | Parchimowicz SAP 22.a, Plage 295, Berezowski 1.25 zł |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 77