Polska, szóstak, 1666
Zakończenie: 11-09-2025 21:42:40
Polska, szóstak, 1666
424122
| Opis: | Polska - Jan II Kazimierz Waza (1649–1668) - monety litewskie, szóstak, 1666, Wilno, IOA CASI na awersie, po bokach nominału odmiana z krzyżykami |
| Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: | miejscowa patyna, rzadki typ monety |
| Literatura: | Ivanauskas 7JK16-2, Kop. 3623 (R1), Tyszkiewicz 1 mk |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 115