Polska, ort, 1624
Zakończenie: 11-09-2025 21:34:00
Polska, ort, 1624
424120
| Opis: | Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, ort, 1624, Bydgoszcz, końcówka legendy PRVS M |
| Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: | czyszczone, patyna |
| Literatura: | Shatalin B24-I-1 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 37