Polska, trojak, 1585
Zakończenie: 11-09-2025 21:30:40
Polska, trojak, 1585
424327
| Opis: | Polska - Stefan Batory (1576–1586) - miasto Ryga, trojak, 1585, Ryga, odmiana z dużą głową króla i koroną z ozdobnikami |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | Iger R.85.2.b, K.-G. 61 |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 75