Pomorze, zestaw: 2 x denar
Zakończenie: 11-09-2025 21:12:20
Pomorze, zestaw: 2 x denar
423053
| Opis: | Pomorze, zestaw: 2 x denar, 1) denar XV w. Gardziec (?) 2) denar XV w. Szczecin |
| Stan zachowania: | III/III-, About Very Five |
| Dodatkowe informacje: | razem 2 sztuki |
| Literatura: | Dbg-P. 201 (?), 253 |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 56