Polska, 10 złotych, 4.06.2008
Zakończenie: 11-09-2025 20:54:20
Polska, 10 złotych, 4.06.2008
424318
| Opis: | Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989), 10 złotych, 4.06.2008, Józef Piłsudski – 90. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości, seria ON, numeracja 0075318 |
| Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | ugięcia i zagniecenia papieru, banknot w kartonowym etui NBP z uszkodzeniami |
| Literatura: | Lucow 1690 (R2), Miłczak KL2a, Parchimowicz KOL 2 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 26