Zakończenie: 04-09-2025 20:00 ÷ 22:04
| Zdjęcie | Opis | Stan | Cena | Ofert | Do końca |
Polska, dwudenar, 1570
423854
ogon konia ostro zagięty w dół | II |
120 zł szac. 80 zł 65 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Pomorze Zachodnie, denar, XV w.
423853
Aw: Gwiazda sześcioramienna z pierścieniem i kulką w środ... | III |
120 zł szac. 100 zł 38 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Tybet, tangka, bez daty (1912–1925)
423852
| II |
220 zł szac. 100 zł 67 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Tybet, tangka, 1953
423851
| II |
310 zł szac. 50 zł 58 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, follis, (330–333)
423850
Aw: Popiersie Constantinopolis w lewo, CONSTANTINOPOLIS; ... | III+ |
115 zł szac. 80 zł 72 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Śląsk, halerz brakteatowy, (1414–1448)
423849
Łeb odyńca w prawo, z dwiema szablami | III+ |
135 zł szac. 80 zł 50 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Francja, żeton, 1825
423848
Aw: Głowa w lewo, niżej sygnatura BARRE, CAROLUS • X • D ... | III+ |
155 zł szac. 100 zł 56 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątkę Manifestacji Jedności Rzeczypospolitej Obojga Narodów w Horodle, 1861
423847
Aw: Postacie Jawigi z krzyżem i Władysława Jagiełły z mie... | II/III |
160 zł szac. 150 zł 106 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątkę 200. rocznicy Odsieczy Wiedeńskiej, 1883
423846
Aw: Popiersie króla w lewo, w wieńcu laurowym, pod popier... | II |
220 zł szac. 150 zł 86 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Rosja, 15 rubli, 1897 (А•Г)
423845
| II+ |
6 200 zł szac. 6 000 zł 304 wyświetleń |
0 | zakończona |