Zakończenie: 04-09-2025 20:00 ÷ 22:04
| Zdjęcie | Opis | Stan | Cena | Ofert | Do końca |
Polska, Odznaka Wzorowego Żołnierza Wojsk Ochrony Pogranicza, od 1950
423701
Tarcza, na której Orzeł stojący na plakiecie z napisem WO... | II+ |
155 zł szac. 50 zł 194 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Rosja, 6 Taurydzki Pułk Grenadierów Generała Feldmarszałka Wielkiego Księcia Michała Nikołajewicza – odznaka pamiątkowa
423700
Wieniec, w którym gorejący granat, na korpusie granatu uk... | II/II- |
390 zł szac. 100 zł 104 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, Znak spadochronowy, od 1941
423699
Pikujący orzeł, na stronie odwrotnej TOBIE OJCZYZNO oraz ... | III+ |
4 600 zł szac. 400 zł 285 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Rosja, odznaka za wzorowe strzelanie
423698
Dwa skrzyżowane karabiny, na kolbach punca srebra, imienn... | II+ |
470 zł szac. 100 zł 165 wyświetleń |
0 | zakończona | |
423697
Dwa skrzyżowane karabiny, na kolbie jednego z nich nieczy... | II |
360 zł szac. 60 zł 214 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Szwecja, 1 öre, 1646
423696
| III |
340 zł szac. 100 zł 80 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, kwartnik ruski, (1386)
423695
Aw: Litera W, wokół po trzy pierścienie, całość w zdwojon... | III |
920 zł szac. 500 zł 62 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, kwartnik ruski, (1379–1382)
423694
Aw: Ukoronowana litera L wpisana w rozetę, z boków pierśc... | III |
620 zł szac. 400 zł 68 wyświetleń |
0 | zakończona | |
423693
1 050 zł szac. 800 zł 60 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Śląsk, parwus (1/4 kwartnika), 1. ćwierć XIV w.
423692
Aw: Głowa wołu na wprost; Rw: Szeciopromienna gwiazda, na... | III- |
500 zł szac. 500 zł 49 wyświetleń |
0 | zakończona |