Watykan (Państwo Kościelne), grosso, bez daty
Zakończenie: 04-09-2025 21:47:00
423748
| Opis: | Watykan (Państwo Kościelne) - Paweł III (1534–1549), grosso, bez daty, Rzym |
| Stan zachowania: | III/III+, About Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 1.66 g, patyna |
| Literatura: | Berman 916, MIR 871/1, Muntoni 71 |
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 59