Rumunia, 5 lei, 1881 B
Zakończenie: 04-09-2025 21:44:20
Rumunia, 5 lei, 1881 B
422997
| Opis: | Rumunia - Karol I (1866–1914), 5 lei, 1881 B, Bukareszt |
| Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: | srebro próby 900, 24.56 g, patyna |
| Literatura: | KM 12 |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 27