Niemcy, talar, 1623
Zakończenie: 04-09-2025 21:39:40
Niemcy, talar, 1623
423776
| Opis: | Niemcy - Ulm – miasto, talar, 1623, Aw: Herb miejski, MONETA NOVA REIPVB VLMENSIS, Rw: Ukoronowany Orzeł cesarski, FERDINANDVS II ROM IMP SEMPER AVGVSTVS |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 28.77 g, mały defekt krążka, patyna |
| Literatura: | Davenport 5903, KM 15 |
Cena wywoławcza: 2 100 zł
Cena szacunkowa: 3 500 zł
Ilość odsłon: 38