Niemcy, talar, 1805 SCH
Zakończenie: 04-09-2025 21:38:40
Niemcy, talar, 1805 SCH
423760
| Opis: | Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Fryderyk August III (1763–1806), talar, 1805 SCH, Drezno |
| Stan zachowania: | II/II+, Good Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | bardzo ładny, delikatna patyna |
| Literatura: | Davenport 850, Kahnt 411, Thun 289 |
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 37