Niemcy, 1/4 talara, 1629 HI
Zakończenie: 04-09-2025 21:38:20
Niemcy, 1/4 talara, 1629 HI
423758
| Opis: | Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Jan Jerzy I (1615–1656), 1/4 talara, 1629 HI, Drezno |
| Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna, bardzo ładnie zachowana moneta |
| Literatura: | Clauß/Kahnt 194, Kohl 166, Merseburger 1113 |
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 46