Niemcy, 1/4 talara, 1593
Zakończenie: 04-09-2025 21:37:20
Niemcy, 1/4 talara, 1593
423757
| Opis: | Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Krystian II, Jan Jerzy I i August (1591–1611), 1/4 talara, 1593, Drezno |
| Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 7.18 g, kolorowa patyna |
| Literatura: | Keilitz/Kahnt 199 |
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 35