Niemcy, 1 gulden, 1861
Zakończenie: 04-09-2025 21:34:40
Niemcy, 1 gulden, 1861
423754
| Opis: | Niemcy - Frankfurt – miasto, 1 gulden, 1861, Frankfurt |
| Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | pięknie zachowany, subtelna patyna |
| Literatura: | AKS 13, J.-F. 1289 |
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 37