Niemcy, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1841

Rozpoczęcie: 25-08-2025 18:00
Zakończenie: 04-09-2025 21:34:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 04-09-2025 21:34:00
423772
Opis: Niemcy - Frankfurt – miasto, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1841, Frankfurt
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 37.04 g, drobne ryski, ale ładnie zachowany, patyna
Literatura: AKS 3, Kahnt 181, Thun 130

Cena wywoławcza: 2 100 zł
Cena szacunkowa: 3 500 zł
Ilość odsłon: 56