Niemcy, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1841
Zakończenie: 04-09-2025 21:34:00
423772
| Opis: | Niemcy - Frankfurt – miasto, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1841, Frankfurt |
| Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 37.04 g, drobne ryski, ale ładnie zachowany, patyna |
| Literatura: | AKS 3, Kahnt 181, Thun 130 |
Cena wywoławcza: 2 100 zł
Cena szacunkowa: 3 500 zł
Ilość odsłon: 56