Niemcy, talar, 1623
Zakończenie: 04-09-2025 21:32:40
Niemcy, talar, 1623
423768
| Opis: | Niemcy - Brunszwik-Lüneburg-Celle - Krystian starszy (1611–1633), talar, 1623, Clausthal, Aw: Półpostać władcy w prawo, legenda; Rw: Wielopolowa tarcza herbowa, nad którą hełmy z labrami i klejnotami, legenda |
| Stan zachowania: | III+/II-, Extremely Fine / Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 28.94 g, patyna |
| Literatura: | Davenport 6441, Welter 921 |
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 51