Niemcy, talar, 1653
Zakończenie: 04-09-2025 21:32:20
Niemcy, talar, 1653
423770
| Opis: | Niemcy - Brunszwik-Wolfenbüttel - August Młodszy (1635–1666), talar, 1653, Zellerfeld, Aw: Popiersie lekko zwrócone w lewo, legenda; Rw: Udekorowana wielopolowa tarcza herbowa, powyżej hełmy z labrami i klejnotami, legenda |
| Stan zachowania: | II-/III+, Extremely Fine / Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 28.99 g, mennicze wady na awersie, patyna |
| Literatura: | Davenport 6351, Welter 799 |
Cena wywoławcza: 2 700 zł
Cena szacunkowa: 4 500 zł
Ilość odsłon: 56