Niemcy, 8 marek, 1752
Niemcy, 8 marek, 1752
Cena wylicytowana: 95 zł
423866
| Opis: |
Niemcy - Akwizgran (Aachen), 8 marek, 1752 |
| Stan zachowania: |
IV+, Choice Fine |
| Dodatkowe informacje: |
patyna |
Schön 14 |
Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 36
| min |