Ryga- miasto, szeląg, 1572
Zakończenie: 04-09-2025 21:16:00
Ryga- miasto, szeląg, 1572
417638
| Opis: | Ryga- miasto, szeląg, 1572, Ryga, odmiana z podwójnym krzyżem między CIVITATIS – RIGENSIS |
| Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | patyna, blask menniczy , w opakowaniu firmy NGC nr 8236625-038 z oceną MS62 |
| Literatura: | Haljak typ T-4aCa 948e |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 126