Prusy Książęce (1525–1657), denar, 1563
Zakończenie: 04-09-2025 21:15:20
423803
| Opis: | Prusy Książęce (1525–1657) - Albert Hohenzollern (1525–1568), denar, 1563, Królewiec |
| Stan zachowania: | II-/III+, Extremely Fine / Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | Kop. 3756 (R4), Slg Marienburg 1230 |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 33