Prusy Książęce (1525–1657), denar, 1563

Rozpoczęcie: 25-08-2025 18:00
Zakończenie: 04-09-2025 21:15:20

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 04-09-2025 21:15:20
423803
Opis: Prusy Książęce (1525–1657) - Albert Hohenzollern (1525–1568), denar, 1563, Królewiec
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 3756 (R4), Slg Marienburg 1230

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 33