Prusy Książęce (1525–1657), szeląg, 1557
Zakończenie: 04-09-2025 21:14:40
423796
| Opis: | Prusy Książęce (1525–1657) - Albert Hohenzollern (1525–1568), szeląg, 1557, Królewiec, na awersie u góry „baszta” |
| Stan zachowania: | II/II-, About Near Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | Kop. 3767 (R1), Neumann 48, Slg Marienburg 1217, Vossberg 1409 |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 35