Polska, 1.000 złotych, 1987
Zakończenie: 04-09-2025 20:53:40
Polska, 1.000 złotych, 1987
423360
| Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety próbne, 1.000 złotych, 1987, Warszawa, Muzeum Śląskie – Katowice, wypukły napis PRÓBA |
| Stan zachowania: | I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | srebro próby 750, nakład 11.520 sztuk, stemple lustrzane, moneta w plastikowym kapslu, patyna |
| Literatura: | Parchimowicz P490a |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 31