Polska, 1.000 złotych, 1985
Zakończenie: 04-09-2025 20:52:20
Polska, 1.000 złotych, 1985
423355
| Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety próbne, 1.000 złotych, 1985, Warszawa, Pomnik-Szpital Centrum Zdrowia Matki Polki, wypukły napis PRÓBA |
| Stan zachowania: | I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | srebro próby 750, nakład 2.500 sztuk, stemple lustrzane, moneta w plastikowym kapslu, patyna |
| Literatura: | Parchimowicz P484a |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 27