Polska, grosz wikariacki, 1741
Zakończenie: 04-09-2025 20:42:40
423860
| Opis: | Polska - August III (1733–1763) - monety pamiątkowe, grosz wikariacki, 1741, Drezno, Aw: Król na koniuw prawo. legenda; Rw: Tron, na nim korona i berło, w tle Orzeł z insygniami królewskimi, legenda |
| Stan zachowania: | III/III+, About Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | przetarte |
| Literatura: | Kahnt 642, Kop. 11526 (R2), Merseburger 1699b |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 107