Polska, 1/24 talara (grosz), 1702 ILH
Zakończenie: 04-09-2025 20:42:20
423859
| Opis: | Polska - August II Mocny (1697–1733) - monety sasko-polskie, 1/24 talara (grosz), 1702 ILH, Drezno, litery ILH pod owalną tarczą, hak na końcu legendy rewersu |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | Kahnt 188, Merseb. 1619, Schön 5 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 67