Polska, szeląg, 1616
Zakończenie: 04-09-2025 20:41:40
Polska, szeląg, 1616
423784
| Opis: | Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety litewskie, szeląg, 1616, Wilno, koniczynka w napisie otokowym na rewersie, odmiana z pełną datą przy monogramie |
| Stan zachowania: | II+/I-, Nearly Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | patyna, bardzo ładny , w opakowaniu firmy NGC nr 6645942-006 z oceną AU58 |
| Literatura: | Ivanauskas 2SV43-23, Kop. 3437 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 61