Polska, szeląg, 1547
Zakończenie: 04-09-2025 20:36:20
Polska, szeląg, 1547
423789
| Opis: | Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - miasto Gdańsk, szeląg, 1547, Gdańsk, znaki inicjalne: na awersie trójliść, na rewersie gwiazda, w legendzie awersu POLON |
| Stan zachowania: | II/II-, About Near Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | Białk.-Szw. 213, CNG 54.VIb var., Kop. 7289, Kurp. (1506–1573) 440 (R2) |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 70