Polska, szeląg, 1531
Zakończenie: 04-09-2025 20:35:40
Polska, szeląg, 1531
423787
| Opis: | Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - miasto Gdańsk, szeląg, 1531, Gdańsk |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | Białk.-Szw. 205, CNG 53.II, Kop. 7267, Kurp. (1506–1573) 403 (R) |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 32