Zakończenie: 28-08-2025 20:00 ÷ 22:40
| Zdjęcie | Opis | Stan | Cena | Ofert | Do końca |
Polska, 100 złotych, 17.05.1976
423279
rzadka seria BN, numeracja 4619168 | I |
165 zł szac. 80 zł 48 wyświetleń |
0 | zakończona | |
423280
rzadka seria DC, numeracja 7772602 | I/I- |
130 zł szac. 60 zł 23 wyświetleń |
0 | zakończona | |
423281
rzadka seria DP, numeracja 0157912 | I |
270 zł szac. 80 zł 34 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 500 złotych, 16.12.1974
423282
rzadka seria AB, numeracja 0063013 | I- |
310 zł szac. 80 zł 28 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 500 złotych, 15.06.1976
423283
rzadka seria AN, numeracja 5214648 | I |
270 zł szac. 80 zł 39 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 10 dolarów, 2.01.1854
423293
numeracja 744 | III |
300 zł szac. 200 zł 220 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 25 centów, 15.04.1863
423294
jednostronny zastępczy banknot wydrukowany na stronie odw... | IV |
220 zł szac. 100 zł 207 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, późniejsza kopia (ODLEW) medalu ze Suity Królewskiej poświęconego Bolesławowi Chrobremu, XIX w.
423313
Aw: Popiersie władcy w koronie, w prawo, BOLESLAUS DICTUS... | III |
75 zł szac. 40 zł 39 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, 900. Rocznica Koronacji Bolesława Chrobrego, 1924
423314
Aw: Popiersie w prawo, na odcięciu ramienia sygnatura J. ... | II |
170 zł szac. 80 zł 37 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal z serii królewskiej chełmskiego oddziału PTTK – Bolesław Krzywousty, 1988
423315
Aw: Popiersie władcy lekko w lewo, z prawej sygnatura JJ,... | I |
20 zł szac. 30 zł 36 wyświetleń |
0 | zakończona |