Niemcy, 1/3 talara, 1824 FW
Zakończenie: 28-08-2025 22:19:00
Niemcy, 1/3 talara, 1824 FW
423595
| Opis: | Niemcy - Waldeck-Pyrmont - Jerzy Henryk (1813–1845), 1/3 talara, 1824 FW, Arolsen |
| Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | AKS 21, Jaeger 31 |
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 48