Niemcy, żeton koronacyjny- wybity stemplami dwudukata, 1792
Zakończenie: 28-08-2025 22:16:00
423591
| Opis: | Niemcy - Frankfurt – miasto, żeton koronacyjny- wybity stemplami dwudukata, 1792, Aw: Popiersie władcy w prawo, FRANCISCUS II ROMANORUM IMPERATOR, Rw: Germania nakładająca wieniec laurowym na koronę, która leży na postumencie, HIC DEBITA LAURUS, w odcinku ELECT FRANCOF D V IULI MDCCLXXXXII |
| Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 4.19 g, pięknie zachowany, patyna |
| Literatura: | J.-F. 942 |
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 70